دوره ها

blog-image

لایو درمان اصلاح فرم لثه

لایو درمان اصلح فرم لثه دکتر رضا ملا

blog-image

لایو ایمپلنت بدون جراحی

لایو ایمپلنت بدون جراحی دکتر رضا ملا

blog-image

لایو میلینگ ماشین

لایو میلینگ ماشین دکتر رضا ملا

blog-image

لایو Implant Surfaces

لایو Implant Surfaces با دکتر رضا ملا

blog-image

لایو Suturing Materials & Suturing Techniques

لایو Suturing Materials & Suturing Techniques با دکتر رضا ملا

blog-image

وبینار Magnification in Dentistry

امروزه دندانپزشکی میکروسکوپی جای خودشو در بسیاری از حیطه های تخصصی دندانپزشکی از جمله میکروسرجری، جراحی های اندودنتال، درمان اندو،درمانهای ترمیمی و زیبایی پیدا کرده است

blog-image

وبینار فاکتورهای موضعی موثر در نتیجه ایمپلنت گذاری در ناحیه زیبایی

ایمپلنت گذاری درناحیه قدامی و برگرداندن زیبایی یکی از چالش برانگیزترین درمانهای ایمپلنت است فاکتورهای متعددی در نتیجه درمان تاثیر گذار است

blog-image

وبینار DigitalImmediate

این وبینار فرصتی هست برای آشننایی با طراحی سرجیکال گاید و کاشت دیجیتال ایمپلنت های دندانی ایمپلنت های دندانی در کیس های تمام فک

blog-image

وبینار Management of Extraction Site

اگر کاشت ایمپلنت یکی از درمان های مطلوب در کار حرفه ای تون هست لازمه تا با مدیریت حفره دندان کشیده شده جهت کاشت ایمپلنت آشنایی دقیق تری پیدا کنید.

کلیپ های آموزشی

blog-image

Gum (Gingival) Recession Surgery Treated with Gum Graft

بطورکلی دندان ها به وسیله ی بافت ها و ساختمان هایی نگهداری و حمایت می شوند که به آن ها پریودنشیوم می گویند.در صورت تخریب این اجزا، نیاز به جراحی لثه خواهیم داشت.

blog-image

full implant sugery and restoration in the upper right molar teeth

سینوس لیفت اغلب زمانی انجام می‌شود که ایمپلنت به جای دندان‌های عقب (مولر) فک بالا جایگزین می‌شود. انجام سینوس لیفت در مواردی ضرورت می‌یابد که ارتفاع استخوان در فک بالا کافی نیست یا سینوس‌ها خیلی به فک نزدیک هستند و به همین دل. . .

blog-image

alloderm periodontal surgery for gum recessiongraftingroot coverage upper teeth

جراحی لثه پریودنتال با هدف درمان بیماری لثه و هرگونه آسیبی که ممکن است ناشی از آن باشد انجام گیرد. بازسازی بافت ها یا استخوان های آسیب دیده جلوگیری از افتادن دندان کاهش فاصله بین دندان ها، تحت عنوان مثلث های سیاه شناخته می شوند شکل دهی مج. . .

blog-image

Sinus Lift and Dental Implant

لیفت سینوس طی ۱۵ سال اخیر بسیار متداول شده است چون اکثر افرادی که یک یا چند دندان خود را از دست می دهند تمایل دارند که آن را با کاشت ایمپلنت جایگزین کنند و اگر استخوان کافی در فک بالا برای کاشت ایمپلنت وجود نداشته باشد یکی از راه حل های موج. . .

blog-image

root canal treatment and tooth damaged repair

دندان شامل تاج و ريشه مي باشد. ريشه دندان در داخل استخوان آلوئل (استخوان فك) قرار دارد و تاج دندان در محيط دهان قابل مشاهده است. معمولاً طول ريشه حدود 2 برابر طول تاج مي‌باشد؛ در دهان هر فرد دندانهاي مختلفي وجود دارد. دندانها از نظر فرم و شكل با. . .

blog-image

شکستن ایمپلنت دندان در طرح درمان دیجیتال

یکی از نشانه های شکست ایمپلنت عفونت لثه اطراف دندان است ولی اگر آسیب آن بیش‌ازحد گسترده نباشد در این صورت تاثیری بر ایمپلنت دندان کاشته شده نمی‌گذارد.

blog-image

چگونگی کاشت ایمپلنت دندان با برش لثه

اولین مرحله فلپ می باشد، این به این معنی است که با استفاده از تیغ جراحی، لثه برش داده می شود، بعد از مرحله برش، لثه کنار زده می شود سپس در بخش مورد نظر، استخوانی که قرار است پایه ایمپلنت (فیکسچر) در آن قرار داده شود نمایان می شود، مرحله بعد زمان انتخ. . .

blog-image

طریقه آماده سازی ایندکس

ایندکس نوعی قالبگیری از فک می باشد تا مشکلات فک و دهان را بتوان بهتر تشخیص داد.

blog-image

ایمپلنت با آکوا سینوس لیفت

سینوس لیفت در واقع یک نوع عمل جراحی است که در اثر  تحلیل رفتن استخوان عمودی دندان‌های آسیا فک بالایی انجام می‌شود.در حین انجام این جراحی به فک بالایی شما در قسمت دندان‌های آسیا بزرگ و آسیاب کوچک استخوان اضافه می‌شود.این. . .

مقالات

متاسفانه مقاله ای یافت نشد!!

بالا